Roletai plastikiniams langams - Roletai24
 

Roletai plastikiniams langams

Roletai plastikiniams langams

Kadangi vis dažniau namuose renkamės plastikinius langus, juos įsigiję ieškome, kuo jį uždengti nakties bei dienos metu. Roletai plastikiniams langams – tai puikus būdas pasislėpti nuo dienos šviesos arba aplinkinių žvilgsnių tamsiu paros metu. Jie unikalūs tuo, kad yra montuojami į lango stiklajuostes. Patogu ir praktiška.

Kaina: nuo 18,83 EUR/m*
Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Jeigu norite ir vis dar svarstote, ką rinktis vietoj įprastinių užuolaidų, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir suteiksime nemokamą konsultaciją, kaip jaukiai ir stilingai susikurti namų aplinką plastikiniuose languose įmontavus roletus.

Roletai plastikiniams langams yra populiarūs ir madingi. Jie sukuria jaukią namų aplinką.

  • Šie roletai gali būti naudojami visų tipų langams.
  • Galite patys išsirinkti roletų medžiagą iš plataus asortimento, todėl tikrai rasite audinį, kuris tiks Jūsų namams.
  • Šiuos roletus labai paprasta valdyti. Užtenka patraukti grandinėlę.
  • Naujausias valdymo mechanizmas turi savo stabdymo sistemą, kuri užfiksuoja roletą norimame aukštyje. Medžiaga susisuka į ritinėlį ant vamzdžio, uždengto specialiu aliuminiu profiliu. Pakėlus roletą į viršų, audinys pasislepia lovelyje (kasetėje) ir yra nematomas. Audinys nejuda net kai langas plačiai atvertas.
  • Šviesos kiekio reguliavimas pagal Jūsų poreikius kambaryje.
  • Jie puikiai tarnauja tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Vasaros metu sulaiko karštį, o žiemą - šaltį, sklindantį nuo lango stiklo.
  • Puiki patalpos apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių bei įkyrių kaimynų žvilgsnių.
 
Pasirūpinkite ir Jūs savo būsto interjeru, įsigiję šiuolaikišką užuolaidų pakaitalą – roletus. Mūsų siūlomi roletai plastikiniams langams yra gaminami tik iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų.
 
Paskambinkite mums arba parašykite el. užklausą ir mielai padėsime sukurti jaukumą Jūsų namams.
 

Techninės charakteristikos

 
Gaminio komplektacija

Roletų komplektaciją sudaro Jūsų pasirinkta norima medžiaga, iš aliuminio pagamintos detalės: kasetė, vamzdis,apatinis profilis,šoninis bėgeliai ir kitos dalys, pagamintos iš plastiko: specialūs šoniniai dangteliai bei valdymo mechanizmas

Valdymo būdas

Roletai yra valdomi grandinėle. Roletais uždengiamo lango aukštis traukant grandinėlę užfiksuojamas bet kurioje pozicijoje, nustojus grandinėlę traukti.

Montavimas

Roletus sudaranti pagrindinė dengiančioji kasetė yra prisukama specialiais varžtais lango viršuje. Po to visi šoniniai bėgeliai priklijuojami prie lango stiklajuosčių.

Vamzdžio skersmuo
1,9 cm
 
Maksimalus roletų plotis
1,8 m*
 
Maksimalus roletų aukštis
2 m*
* priklausomai nuo audinio, kurį pasirinksite
 
Gamintojas
UAB „Žaliuzių pasaulis“
 
Garantija
24 mėn.