Roletai mini - Roletai24
 

Roletai mini

Roletai mini

Mini roletai – tai puikus ir ekonomiškas sprendimas, norint uždengti nedidelį langą. Daugelis jau seniai suprato ir pripažino roletų naudą namuose ar biure. Visi mini roletai kuo puikiausiai atlieka patalpos užtemdymo, saulės šilumos (spindulių) blokavimo, privatumo išsaugojimo bei interjero sudedamosios dalies funkcijas. Rinkdamiesi šiuos roletus, galite pasirinkti norimą audinį bei galimą vieną iš trijų tvirtinimo būdų. Juos galima montuoti prie lubų, ant sienos virš lango bei tradiciškai prie lango rėmo.

Kaina: nuo 10.14 EUR/m*
Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie mini roletus ir jų teikiamą naudą, susisiekite su mumis, mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Mini roletai gali būti montuojami turint patalpoje tiek plastikinius, tiek kito tipo langus. Jie turi daug privalumų vartotojui:
  • apsaugo patalpą nuo tiesioginių saulės spindulių;
  • galima reguliuoti patalpų apšvietimą;
  • apsaugo nuo smalsių aplinkinių žvilgsnių;
  • lengvai valdomi grandinėle;
  • gaminami tik iš ilgaamžių ir kokybiškų medžiagų;
  • suteikiama metų garantija;
  • galime pasiūlyti optimaliausią kainą.
Mini roletai tinka įsirengti namuose bet kuriame kambaryje ar biure. Jie puikiai užpildo namų aplinką ir suteikia interjerui savito žavesio. Roletai – tai modernus ir praktiškas langų dengimo būdas, teigiamai vertinamas visame pasaulyje. Pasirinkę prie interjero tinkantį mini roleto audinį, sukursite tikrai jaukią atmosferą namuose ar biure.
 
Mini roletai iš kitų išsiskiria savo patrauklia kaina. Jie yra be kasetės. Sistema veikia paprastai - vietoj kreipiančiųjų, kurios prilaiko audinį, galima naudoti skaidrų valą. Tai - pigiausia medžiaginių roletų sistema, tvirtinama ant lango rėmo. Juos valdyti paprasta grandinėle. Valdymo mechanizmas savaime užsifiksuoja bet kuriame aukštyje. Mini roletai – tai jaukumas namuose ir puiki apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių.
 
Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mielai suteiksime nemokamą konsultaciją.
 

Techninės charakteristikos

 

Gaminio komplektacija
Komplektacijoje yra: pagrindinis iš aliuminio pagamintas vamzdis bei apatinis profilis, roletų medžiaga, kurią galėsite patys pasirinkti, plastikiniai laikikliai, valdymo mechanizmas.

Valdymo būdas
Roletai valdomi grandinėle. Jei ją patrauksite, roletai pakils arba nusileis. Atleidus grandinėlę, roletai sustos judėti - juos galėsite sustabdyti pasirinktame aukštyje.

Montavimas
Šie mini roletai gali būti montuojame prie lubų, prie lango rėmo arba ant sienos, esančios virš pasirinkto lango. Kur norėsite tvirtinti roletus – pasirinksite patys.
Vamzdžio skersmuo
19 mm

Maksimalus roletų plotis
1,80 m*

Maksimalus roletų aukštis
2 m*
* priklausomai nuo audinio, kurį pasirinksite

Gamintojas
UAB „Žaliuzių pasaulis“

Garantija
24 mėn.