Klasikiniai roletai - Roletai24
 

Klasikiniai roletai

Klasikiniai roletai

Klasikiniai arba tradiciniai roletai – puikus būdas apsisaugoti nuo įkyrių saulės spindulių ar nakties tamsos bei smalsių aplinkinių žvilgsnių. Ši interjero detalė užpildo namų aplinką jaukumu ir sukuria išskirtinį stilių. Jie unikalūs ir išsiskiriantys tuo, kad gali būti montuojami tiek ant lango rėmo, tiek lubose ar tiesiog nišoje. Kadangi klasikiniai roletai gali būti net iki 4 m pločio, jais galima dengti ir keletą langų vienu metu.

Jei svarstote galimybę savo namuose ar biure įsirengti klasikinius roletus, susisiekite su mumis, mielai suteiksite visą reikalingą informaciją.

Kaina: nuo 11.58 EUR/m*
Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

  • Mūsų siūlomi klasikiniai roletai yra pagaminti iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų, kurios puikiai atlieka apsaugos nuo saulės funkciją. .
  • Dekoratyvinis lango elementas puikiai uždengs Jūsų vieną ar daugiau langų, nes galime pasiūlyti roletus iki 4 m pločio.
  • Jie puikiai atlieka apsaugos nuo saulės funkciją, kuri išlieka aktuali ne tik vasarą, bet ir visais metų laikais.
  • Šis, nuolat populiarėjantis, langų dengimo būdas klasikiniais roletais gali būti naudojamas tiek individualiuose namuose, tiek biuruose ar įstaigose.
  • Roletus galite derinti prie esamo būsto interjero arba jie gali būti išskirtinė patalpos detalė.
  • Galime pasiūlyti platų audinių asortimentą. Jie visi skiriasi savo tekstūra, spalva, sudėtimi bei funkcine paskirtimi.
Klasikiniai roletai – madingas ir praktiškas langų dengimo būdas.

Visada esame pasiruošę suteikti reikalingą informaciją apie roletus. Teikiame nemokamas konsultacijas telefonu bei el.paštu. Susisiekite. 

Techninės charakteristikos
 
Gaminio komplektacija
Gaminį sudaro: iš tvirto metalo pagaminti laikikliai, aliuminis vamzdis, Jūsų pasirinkta roleto medžiaga, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas.

Valdymo būdas
Galite patys pasirinkti, kaip norėsite valdyti roletus. Galimi variantai: elektrinė pavara, grandinėlė, spyruoklinis mechanizmas.

Montavimas
Klasikinius roletus galėsite tvirtinti prie lubų, lango rėmo ar sienos, esančios virš lango.

Vamzdžio skersmuo
25 ir 32 mm

Maksimalus roletų plotis
4 m*

Maksimalus roletų aukštis
3,5 m*
* priklausomai nuo audinio, kurį pasirinksite

Gamintojas
UAB „Žaliuzių pasaulis“

Garantija
24 mėn.