Tinkleliai-rėmeliai - Roletai24
 

Tinkleliai-rėmeliai

Tinkleliai-rėmeliai

Tinkleliai rėmeliai – tai labai pravarti ir patikima priemonė, norint apsaugoti savo namus nuo nepageidaujamų vabzdžių šiltuoju metų laikų. Ši prekė aktuali ir naudinga turėti kenčiantiems nuo vabzdžių įkandimų, žmonėms, kurie yra alergiški vabzdžiams bei toms šeimoms, kurios turi mažamečius vaikus. Tinkleliai rėmeliai apsaugos Jūsų namus nuo šių nemalonių svečių vizitų.

Jeigu domina šios prekės įsigijimas, maloniai kviečiame susisiekti su mūsų vadybininkais, kurie suteiks visą Jums rūpimą informaciją apie tinklelius rėmelius bei pasiūlys geriausią kainą.

Kaina: nuo 17.38 EUR/m2*
Pastaba: Pagal plotą, priklausomai nuo pasirinktos spalvos.

 

Tinkleliai rėmeliai rinkoje greitai išpopuliarėjo, nes yra kokybiška ir patikima apsaugos priemonė bei turi geras charakteristikas.
  • Ši apsaugos priemonė yra montuojama prie lango specialiais laikikliais.
  • Visų tinklelių rėmelių profilis yra pagamintas iš aliuminio bei atsparus atmosferos poveikiui. Tad nebus baisus vėjas ar lietus.
  • Dar svarbu, kad jie labai lengvai montuojami prie bet kurio lango rėmo.
  • Jei tinklelis-rėmelis nebereikalingas naudoti, jį galima lengvai nuimti, o atsiradus poreikiui vėl galima nesunkiai uždėti.
  • Turite galimybę rinktis rudos arba baltos spalvos tinklelį rėmelį savo langui.
 
Apsaugokite savo namus nuo vabzdžių, nuo pavasariio iki pat rudens pabaigos mėgaukitės gaiviu oru kasdien. Tinkleliai-rėmeliai puikiai apsaugo nuo įvairių vabzdžių patekimo į patalpą. Artėjant žiemai šią priemonę lengvai nuo lango galėsite nuimti ir, kai tik orai atšils – vėl uždėti.
 
Visada esame pasirengę padėti ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus apie tinklelius rėmelius. Laukiame Jūsų užklausų jau dabar.
 

Techninės charakteristikos

 

Gaminio komplektacija
Tvirti, iš aliuminio pagaminti profiliai, plastikiniai jungiamieji kampukai ir sietelis.

Montavimas
Tinkleliai-rėmeliai tvirtinami iš metalo pagamintomis plokštelėmis arba specialiais, montavimo darbams skirtais magnetais. Jie gali būti montuojami ant sienos arba rėmų, durų bei langų išorėje.

Plotis
Nuo 0,50 m iki 2 m

Aukštis
Nuo 0,10 m iki 2 m

Gamintojas
UAB „Žaliuzių pasaulis“

Garantija
24 mėn.