Roletai nuo saulės ir karščio - Roletai24
 

Roletai nuo saulės ir karščio

Roletai nuo saulės ir karščio

Tiems, kuriems įgriso įkyrūs saulės spinduliai, yra inžinierių sukurtas produktas - roletai nuo saulės ir karščio. Tai – pats efektyviausias būdas apsisaugoti nuo saulės. Šių roletų audinys gali atspindėti daugiau nei 99% saulės spindulių, patenkančių į patalpas.

Teikiame nemokamas konsultacijas apie mūsų parduodamus produktus ir jų atliekamas funkcijas. Paskambinkite telefonu ar parašykite mums el. laišką ir atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Kaina: nuo 43.44 EUR/m2*
Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Roletai nuo saulės ir karščio yra efektyvi apsaugos priemonė ne tik vasarą. Jie atlieka tas pačias roletų funkcijas kaip ir kito tipo roletai, tik turi daug stipresnę apsaugą nuo saulės spindulių. Žinoma, labai efektyvu šiuo roletus įsirengti pietų pusėje esančiuose apartamentuose ar biuruose. 

  • Taigi roletai nuo saulės ir karščio labai efektyviai apsaugo nuo saulės spindulių, kurie nemaloniai dirgina akis ar trukdo dirbti.
  • Saugo patalpas nuo infraraudonųjų saulės spindulių.
  • Kad galėtumėte tinkamai ilsėtis ar dirbti, roletai nuo saulės ir karščio praleidžia tik minimalų saulės spindulių kiekį, kuris reikalingas patalpoms ir kokybiškam Jūsų gyvenimui.
  • Patalpų apsauga nuo perkaitimo.
  • Šio tipo roletai neleidžia atsirasti saulės atspindžiams ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano, todėl galėsite produktyviai dirbti bei puikiai ilsėtis žiūrėdami televizorių ar žaisdami žaidimus.
  • Jie sumažina patalpų kondicionavimo išlaidas.
  • Šie roletai yra montuojami patalpų viduje.
 
Norėdami efektyviai apsaugoti patalpas nuo saulės spindulių, rinkitės roletus nuo saulės ir karščio. Šių roletų dėka sukursite išskirtinį patalpų interjerą bei jas apsaugosite nuo saulės spindulių.
 
Jei domina roletai nuo saulės ir karščio, susisiekite su mumis ir mielai suteiksime visą reikalingą informaciją.
 

Techninės charakteristikos


Gaminio komplektacija
Roletai, saugantys nuo karščio ir aktyvių saulės spindulių sudaryti iš aliuminio vamzdžio, dengiamosios kasetės arba laikiklio, kurie pagaminti iš aliuminio, plastikinių šoninių dangtelių arba valdymo mechanizmo, aliuminio šoninio bėgelio, apatinio profilio ir medžiagos, kurią galėsite pasirinkti.

Valdymo būdas
Roletai valdomi grandinėlės pagalba. Norint roletą pakelti arba nuleisti tereiks patraukti grandinėlę. Atleidus jie sustos pasirinktame aukštyje.

Montavimas
Šiuos roletus galėsite tvirtinti įvairiose, tam tinkamose vietose: prie lango rėmo arba lubų, arba virš lango ant sienos.

Vamzdžio skersmuo
19,25 mm arba 32 mm

Maksimalus roletų plotis
Pagal pasirinktą tipą*

Maksimalus roletų aukštis
Pagal pasirinktą tipą*
* priklausomai nuo audinio, kurį pasirinksite

Gamintojas
UAB „Žaliuzių pasaulis“

Garantija
24 mėn.