Foto roletai - Roletai24
 

Foto roletai

Foto roletai

Jei pabodo nuobodi atmosfera namuose, galime pasiūlyti puikų sprendimą interjero atnaujinimui – foto roletus. Ant jų gali atsidurti Jums labiausiai patinkanti nuotrauka. Ant specialiai tam skirto audinio cheminiu būdu perkelsime Jūsų norimą paveikslėlį bet kuriam roletų tipui. Turime platų nuotraukų asortimentą, tačiau išskirtinius roletus galite susikurti ir patys, panaudoję savo mylimiausią nuotrauką.

Susidomėjote foto roletais? Tuomet esame pasirengę atsakyti į iškilusius klausimus bei suteikti rūpimą informaciją. Visada laukiame Jūsų užklausų.

Kaina: nuo 34.75 EUR/m*
Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Foto roletai  atlieka įprastas roletams funkcijas: apsaugo patalpas nuo tiesioginių saulės spindulių, nepageidaujamų bei įkyrių aplinkinių žvilgsnių, tačiau tai gali būti puiki marketingo priemonė Jūsų biurui, panaudojant ant foto roletų atspaustą Jūsų įmonės logotipą ar kitą svarbią informaciją. Foto roletai gali būti naudojami ir individualiuose namuose, pakeičiant senas užuolaidas ar žaliuzes į smagius, žaismingus ar romantiškus ir niekieno dar nematytus langų roletus. 

  • Šis langų dengimo būdas atlieka ne tik apsauginę, bet ir estetinę funkciją. Sūlome platų audinių temų, spalvų asortimentą. Taip pat galite naudoti ir savo pačių turimą didelės raiškos nuotrauką.
  • Ant foto roletų galima perkelti bet kokį atvaizdą ar atspalvį. Foto roletams gali būti naudojami bet kurio tipo roletai.
  • Nors šie roletai gaminami cheminiu būdu, tačiau gamyboje naudojama bekvapė spauda, pasižyminti labai tiksliomis ir ryškiomis spalvomis. Tad galite nebijoti foto roletus naudoti ir vaikų kambaryje.
  • Foto roletai padės sukurti savitą ir jaukų patalpų interjerą.
 
Foto roletais savo kambaryje ar biure galite sukurti atogrąžų ar kalnų atmosferą, visuomet matyti mėgiamus personažus ar tiesiog savo sugalvotą spalvų derinį. Nebijokite į savo namus įsileisti naujovių, ryškesnių spalvų bei netikėtų interjero sprendimų.
 
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus ir suteiksime nemokamus patarimus apie foto roletus. Susisiekite su mumis.
 

Techninės charakteristikos

 

Gaminio komplektacija
Foto roletus sudaro aliuminis vamzdis, dengiamoji kasetė arba laikiklis, iš plastiko pagaminti šoniniai dangteliai arba metalinis valdymo mechanizmas, speciali foto medžiaga su Jūsų pasirinkta nuotrauka, apatinis profilis ir šoninis bėgelis.

Valdymo būdas
Roletų aukščio reguliavimas grandinėle. Traukiant grandinėlę, roletų audinys užfiksuojamas bet kurioje pozicijoje.

Montavimas
Šio tipo roletai galės būti pritvirtinti prie lubų ar lango rėmo arba virš lango esančios sienos.

Vamzdžio skersmuo
19,25 mm arba 32 mm

Maksimalus roletų plotis
Pagal pasirinktą tipą*

Maksimalus roletų aukštis
Pagal pasirinktą tipą*
* priklausomai nuo audinio, kurį pasirinksite

Gamintojas
UAB „Žaliuzių pasaulis“

Garantija
24 mėn.