Elegantiškas langų dekoras – plisuotos žaliuzės

plisse3
image-177
Būsto stilius – tarsi diktatorius: jis reikalauja, kad langai būtų apipavidalinti ne bet kaip. Juk langų uždanga svarbi ne tik
kaip apsauga nuo saulės, bet ir kaip namų dekoro elementas, suteikiantis interjerui išskirtinio originalumo, tad nieko keista, kad gamintojai kuria naujus produktus šiuolaikiškiems namams.
Vienas jų – plisuotos žaliuzės.

Nestandartinis sprendimas

plisse2
image-178

Buvome įpratę metalines žaliuzes laikyti šiek tiek beveide ir šalta langų uždanga, tačiau plisuotos žaliuzės šį stereotipą paneigia. Klostuotas audinys išsiskiria subtiliomis linijomis, suteikiančiomis namams šilumos ir unikalumo, pro jį sklindanti saulės šviesa kuria romantišką nuotaiką. Plisuotos žaliuzės interjere atrodo daug įspūdingiau ir šiuolaikiškiau nei, pavyzdžiui, ritininės
užuolaidos.

Svarbiausi privalumai

plisse5
image-179

• Plisuotos žaliuzės gali būti pačių įvairiausių matmenų ir geometrinių formų, todėl tinka tiek įprastiems, tiek nestandartiniams langams – trikampiams, ovaliems, arkiniams ir net palėpės stoglangiams, kuriems ne taip paprasta parinkti stilingą uždangą.
• Yra daugybė būdų, kaip atitraukti žaliuzes, tad jomis galima dengti langus iš viršaus, apačios, šonų ar per vidurį ir pagal poreikį reguliuoti apšvietimą.
• Sutrauktos užima mažai vietos, tad netrukdo grožėtis vaizdais pro langą.

Šis langų dengimo būdas modernus, tačiau kartu ir paprastas, tinka visiems langams.

plisse6
image-180

Plisuotos žaliuzės pasižymi savo universalumu. Jas lengva prižiūrėti, todėl tinka tiek biurams, tiek individualiam būstui. Plisuotos žaliuzės yra patvarios, puikiai sulaiko nepageidaujamą šviesos perteklių ir išsaugo Jūsų privatumą. Jos turi subtilias, tačiau stilingas žaliuzėms būdingas linijas ir nestandartinį suprojektavimą. Gaminamos iš patvarių ir tik aukščiausios kokybės medžiagų.


Atsiliepimai