Roletai DIENA - NAKTIS - Roletai24
 

Roletai DIENA - NAKTIS

Roletai DIENA - NAKTIS

Roletai Diena-Naktis yra vienas iš naujausių ir populiarių būdų, kaip jaukiai ir originaliai pasislėpti nuo dienos šviesos arba atėjus tamsiam paros metui uždengti langą. Specialūs du audinio sluoksniai, prasilenkdami vienas su kitu, sukuria unikalų „diena-naktis" efektą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šį produktą, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu arba el.paštu, visuomet mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Kaina: nuo 25.78 EUR/m2*
Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Roletai Diena-Naktis puikiai tinka naudoti vietoj užuolaidų. Tik jie turi dar daugiau privalumų.

  • Šiuo langų dengimo būdu galima reguliuoti šviesos, patenkančios į kambarį, kiekį net nepakeliant roleto aukštyn.
  • Galėsite iki norimo kiekio tiek padidinti, tiek sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą.
  • Šie roletai yra pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostelėmis.
  • Paprastas reguliavimas grandinėle.
  • Roletus galima pilnai pakelti arba sustabdyti norimame aukštyje.
Kodėl šių roletų toks keistas pavadinimas? Atsakymas paprastas – jie turi išskirtinį dvigubą saulės šviesos kontrolės mechanizmą, kuriuo galima juostas ne tik pakelti aukštyn ir žemyn, bet taip pat reguliuoti juostų persidengimą taip, kad pro roletą iš lauko patektų dalis tiesioginės šviesos arba ji visai nepatektų.

Galite išsirinkti norimą spalvą iš mūsų siūlomo roletų Diena-Naktis asortimento. Tokiu būdu neabejotinai sukursite originalų ir jaukų savo namų ar biuro interjerą. Daugelis, vos įėję į patalpas, visų pirma žvengia į lango pusę. Padabinę būsto langą naujaisiais, vis labiau net tik Europoje, bet ir Lietuvoje populiarėjančiais roletais, nustebinsite kitus, sulauksite teigiamų įvertinimų, o patys mėgausitės namų jaukumu. Roletai Diena-Naktis – ne tik apsauga nuo šviesos, bet ir puiki interjero detalė, prisidedanti prie Jūsų namų atmosferos kūrimo.

Jei norite ir Jūs savo namuose susikurti išskirtinę aplinką, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, suteiksime visą reikiamą informaciją apie roletus Diena-Naktis. Gyvenkite ir Jūs originaliuose ir madinguose namuose!
 

Techninės charakteristikos

 

Gaminio komplektacija
Roletus diena-naktis sudaro: iš aliuminio pagaminti vamzdis, šoninis bėgelis, dengiamoji kasetė, apatinis profilis ir laikiklis, iš plastiko pagaminti šoniniai dangteliai ir valdymo mechanizmas, Jūsų pasirinkta medžiaga.

Valdymo būdas
Roletai diena-naktis yra valdomi grandinėle. Ją patraukus, galėsite medžiagą suvynioti arba priešingai – išvynioti. Valdydami grandinėlę, taip pat galėsite perslinkti audinio juostas ir taip reguliuoti šviesos kiekį, patenkantį į patalpas.

Montavimas
Šiuos roletus galėsite montuoti pasirinktoje vietoje. Galimybės: prie lubų arba lango rėmo; virš lango ant sienos.

Vamzdžio skersmuo
19, 25 ir 32 mm

Maksimalus roletų plotis
2,50 m*

Maksimalus roletų aukštis
3 m*
* priklausomai nuo audinio, kurį pasirinksite

Gamintojas
UAB „Žaliuzių pasaulis“

Garantija
24 mėn.