Roletai valdomi iš apačios į viršų - Roletai24
 

Roletai valdomi iš apačios į viršų

Roletai valdomi iš apačios į viršų

Jeigu nepatinka ar nepatogūs įprasti roletai, kurių mechanizmas yra lango viršuje, yra puiki alternatyva ir išeitis - roletai valdomi iš apačios į viršų. Jie turi išskirtinį bruožą, nes šių roletų kasetė yra montuojama lango apačioje – visiškai priešingai nei visų kitų tipų roletų.

Jei domina tokių roletų įsigijimas ir norite gauti daugiau informacijos – susisiekite su mumis Jums patogiu būdu ir mielai atsakysime į visus rūpimus klausimus. Laukiame Jūsų užklausų.

Kaina: nuo 28.67 EUR/m*
Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Roletai valdomi iš apačios į viršų atlieka tas pačias apsaugos nuo saulės spindulių bei įkyrių praeivių ar kaimynų žvilgsnių funkcijas. Ypač šio tipo roletus patogu ir pravartu naudoti butuose ar patalpose, esančiose pirmame pastato aukšte. Patogu ir paprasta apsisaugoti nuo pašalinių akių. Taip pat roletai valdomi iš apačios į viršų puikiai gali būti pritaikyti vonios kambariuose. Yra ir daugiau šių roletų teigiamų savybių: 

  • Varstant arba atverčiant lango varčią, roleto medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo dėl specialių kreipiančiųjų.
  • Puikiai veikiantis valdymo mechanizmas-medžiaga susisuka į ritinėlį ant vamzdžio, uždengto specialiu aliumininiu profiliu.
  • Šie roletai yra valdomi rankenėle.
  • Jie gali būti pritaikomi visų tipų langams.
  • Roletai valdomi iš apačios į viršų yra pagaminti tik iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų.
Taigi roletai valdomi iš apačios į viršų gali uždengti tik dalį lango nuo apačios. Tokiu būdu išvengsite nemalonių praeivių ar kaimynų žvilgsnių. Valdydami rankenėle, roletą galėsite fiksuoti bet kuriame pageidaujamame aukštyje
 
Nebijokite klausti ar prašyti patarimo – esame tam, kad padėtume išsirinkti tinkamiausią langų dengimo būdą už Jums prieinamą kainą. Kreipkitės, jei iškils klausimų ar norėsite sužinoti daugiau.
 

Techninės charakteristikos


Gaminio komplektacija

Šio tipo roletai yra sudaryti iš Jūsų pasirinkto storio ir spalvos medžiagos, aliuminio vamzdžio, šoninio bėgelio, dengiamosios kasetės, apatinio profilio, plastikinių šoninių dangtelių.

Valdymo būdas
Šie roletai yra valdomi rankenėle. Ją patraukus roletas išsivynioja arba susivynioja, gali būti nuleidžiamas arba pakeliamas į norimą aukštį ir ten sustabdomas.

Montavimas
Roletai gali būti tvirtinami prie lango rėmo.

Vamzdžio skersmuo
19 mm

Maksimalus roletų plotis
1,5 m*

Maksimalus roletų aukštis
2 m*
* priklausomai nuo audinio, kurį pasirinksite

Gamintojas
UAB „Žaliuzių pasaulis“

Garantija
24 mėn.