Apie mus - Roletai24
 

Apie mus

„Roletai24.lt“: saulės šviesa jūsų rankose!

 

Saulė – tai ne tik gyvybinių jėgų šaltinis. Maloni šiluma ir šviesa gali paversti jaukiomis net niūriausias patalpas. Nuo šių spindulių, pasiekiančių mus per pastatų langus, priklauso gera savijauta namuose ir darbe. Tačiau kartais saulės būna tiesiog per daug: ji akina, mažina produktyvumą, kenkia baldų ir kitų interjero detalių apmušalams. Todėl būtina pasirūpinti tinkama, patikima jūsų namų ar biuro langų apsauga.

 UAB „Žaliuzių pasaulis“ – tai patyrusių meistrų komanda, nuo 2008-ųjų m. padedanti jums sukurti jaukias ir komfortiškas patalpas. „Roletai24.lt“ svetainėje galite išsirinkti šiuolaikiškas, funkcionalias, estetiškas langų dekoro ir apsaugos priemones: roletus, žaliuzes, markizes, romanetes, užuolaidas, tinklelius. Šie gaminiai pristatomi bei montuojami visoje Lietuvoje, taip pat – Latvijoje ir Estijoje.  

„Roletai24.lt“ specialistai užtikrina šiuos privalumus: 

  • Išskirtinė pasiūla. Jūsų dėmesio laukia daugiau nei 400 skirtingų audinių. Juos galite priderinti naudodami skirtingas langų apsaugos ir dekoro priemones. Naujausios technologijos, puikiai išmanomos pasaulinės tendencijos ir inovatyvūs sprendimai padeda patenkinti jūsų poreikius maksimaliai.
  • Patogumas ir funkcionalumas. Šiuolaikiškos langų dekoro ir apsaugos priemonės valdomos jums patogiausiu ir greičiausiu būdu. Todėl namuose ar biure galite greitai pasirūpinti reikiamu šviesos kiekiu ir saugumu. Be to, šie gaminiai ne tik saugo jūsų patalpas nuo šviesos, sukuria privatumą, bet ir sumažina šildymo, vėdinimo išlaidas.
  • Universalumas. „Roletai24.lt“ langų dangos priemonės puikiai tinka ir individualiuose būstuose, ir komercinės, pramoninės paskirties pastatuose. Iš plačios pasiūlos lengvai išsirinksite gaminį, derantį prie klasikinio, minimalistinio ar modernaus, avantgardinio interjero.
  • Operatyvumas. Patyrę meistrai pasirengę atvykti į jūsų patalpas ir patarti dėl racionaliausio sprendimo. Specialistai ne tik konsultuoja, bet ir montuoja jūsų pasirinktas langų dangos priemones. Individualus požiūris, patikimumas, užsakymo atlikimo greitis ir saugumas leidžia jums mėgautis komfortu be papildomų rūpesčių. 

Svajojate apie gražius, funkcionalius ir saugius langus? Susisiekite su „Roletai24.lt“ specialistais ir išnaudokite neribotas langų dekoro priemonių galimybes.

 

 

UAB "Žaliuzių pasaulis" prad ėjo įgyvendinti projektą "Verslo valdymo sistemos UAB "Žaliuzių pasaulis"

UAB "Žaliuzių pasaulis" pradėjo įgyvendinti projektą "Verslo valdymo sistemos UAB "Žaliuzių pasaulis" pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto ,,Smulkioji ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas" įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 "E-verslas LT".

Pagrindinis projekto tikslas - padidinti įmonės produktyvumą bei konkurencingumą, įdiegiant elektroninę verslo valdymo sistemą.

Siekdama ir toliau plėstis bei užtikrinti gerą produkcijos kokybę kuo mažesnėmis laiko sąnaudomis, įmonė įdiegs verslo valdymo sistemą, kuri modernizuos procesų valdymą ir optimizuos pačius procesus

Planuojama projekto pabaiga - 2017 m. spalio 16 d.