Vertikalios virvelinės žaliuzės - Roletai24
 

Vertikalios virvelinės žaliuzės

Vertikalios virvelinės žaliuzės

Vertikalios virvelinės žaliuzės – jaukaus interjero sprendimo būdas. Vis labiau ne tik Europoje, bet ir visoje Lietuvoje populiarėjančios žaliuzės sukuria jaukią ir malonumu praturtintą namų ar biuro aplinką. Tai patikima priemonė naujo patalpų įvaizdžio formavimui.
Vertikaliosios žaliuzės yra vertikaliai kabančios juostos, pagamintos iš plonyčių viervelių, pritvirtintos ant aliuminio bėgelio. Šios juostelės paprastai yra gaminamos iš įvairiaspalvių, kliento nuožiūra pasirenkamų medžiagų. Specialus žaliuzių valdymo principas leidžia atitraukti žaliuzes į vieną arba kitą pusę, taip pat sukioti juostas 180o kampu. 


Kaina: nuo 72.41 EUR/m*
Pastaba: Pagal plotį, priklausomai nuo pasirinkto mechanizmo ir medžiagos.

Ši langų dekoravimo priemonė savo paskirtimi nesiskiria nuo tradicinių užuolaidų, tačiau turi savų privalumų – originalus dizainas, patogus valdymas ir platus jų pasirinkimo spektras. 

Vertikalių virvelinių žaliuzių privalumai yra šie:
  • galima uždengti tiek nedidelį langelį, tiek visą stiklinę sieną;
  • itin patogu ir nesudėtinga valdyti, kas garantuoja lengvą šviesos srauto valdymą;
  • saulėtą dieną vertikalios virvelinė žaliuzės apsaugo patalpas ir neleidžia išblukti baldams;
  • klientas gali pats suderinti įvairių spalvų juostas, taip sukurdamas originalų dekoravimo sprendimą.
Vertikalios virvelinės žaliuzės – tai viena populiariausių ir lengviausiai valdomų langų dekoravimo priemonių visame pasaulyje. Jos paprastumo ir patikimumo garantas užtikrins saugų ir itin patogų valdymą. Tai puiki priemonė namų ar biuro interjero formavimui.
 
Jeigu norite gauti daugiau informacijos ar siekiate sukurti išskirtinę savo jaukių namų ar biuro aplinką, maloniai kviečiame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais. Pasistengsime suteikti visą reikiamą informaciją apie vertikalias virvelines žaliuzes ir kitas žaliuzių rūšis.
 

Techninės charakteristikos

 
Gaminio komplektacija
Viršutinis karnizas, valdymo mechanizmas (iš grandinėlės ir virvelės); medžiaginės virvelinės juostelės; juostelių pakabėlės.

Veikimas
Žaliuzių juostelės Jums traukiant virvelę gali suvažiuoti tiek į vieną, tiek į priešingą pusę arba iš vidurio į kraštus. Reguliuodami grandinėlę keisite juostelių pasisukimo kampą. Valdymo būdas – rankinis.

Montavimas
Šias žaliuzes galima montuoti prie sienos, lubų ar langų konstrukcijų bei nišose.

Juostelių plotis
89 mm

Maksimalus žaliuzių plotis
3,50 m

Maksimalus žaliuzių aukštis
3,00 m

Gamintojas
UAB „Žaliuzių pasaulis“

Garantija
24 mėn.